
Відеокамера спостереження 5MP MHD (VLC-4256DM Graphite f=3.6мм) Light Vision (75-00058)
- Готово до відправки
- Код: 75-00058
1 395 ₴
Характеристики MHD-відеокамера 5Mp Light Vision VLC-4256DM Graphite f=3.6mm
Бренд Light Vision
Тип пристрою MHD-відеокамера
Роздільна здатність камери 5 Мп (2592x1944)
Зовнішній вигляд Купольна
Стандарт передачі сигналу AHD, CVBS, CVI, TVI
Матриця 1/2.5" HD
Тип об'єктива Монофокальний
Світлочутливість 0.001 Люкс
Фокусна відстань 3.6 мм
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 20 м
Живлення DC 12 В / 350 мА
Тип встановлення відеокамери Вуличне
Клас захисту IP66
Матеріал корпусу Метал
Колір Графітовий
Робоча температура -40 °C ~ +60 °C
Робоча вологість До 95%
Розміри Ø 89 / 64 мм
Гарантія 36 міс.
MHD-відеокамера Light Vision VLC-4256DM Graphite для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 5 Мп і фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 20 м. Металевий антивандальний корпус, клас захисту IP66.
Застосування
Купольну MHD-відеокамеру Light Vision VLC-4256DM у металевому корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів як всередині, так і зовні будівель. Призначена для встановлення на об'єктах будь-якої складності.
Ключові властивості та можливості
- Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту MHD. MHD (Multi High Definition) – це передовий стандарт, який об'єднує в одній камері охоронного відеоспостереження підтримку одночасно чотирьох форматів: HD-CVI, HD-TVI, AHD та CVBS. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
- Матриця відеокамери 1/2.5" HD з роздільною здатністю 5 Мп (2560x1936 пікселів).
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м (24 світлодіоди) камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.5" HD |
| Живлення | DC 12 В / 350 мА |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Робоча вологість | До 95% |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розміри | Ø 89 / 64 мм |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | MHD-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Колір | Графітовий |
- Ціна: 1 395 ₴



