
Відеокамера спостереження 2MP MHD (VLC-8192WFM Graphite f=2.8-12мм) Light Vision (75-00044)
- Готово до відправки
- Код: 75-00044
1 448 ₴
Характеристики MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-8192WFM Graphite f=2.8-12mm
Бренд Light Vision
Тип пристрою MHD-відеокамера
Роздільна здатність камери 2 Мп (1920x1080)
Зовнішній вигляд Циліндрична
Стандарт передачі сигналу AHD, CVBS, CVI, TVI
Матриця 1/2.7" HD
Тип об'єктива Варіофокальний
Світлочутливість 0.01 Люкс
Фокусна відстань 2.8-12 мм
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 50 м
Живлення DC 12 В / 800 мА
Тип встановлення відеокамери Вуличне
Клас захисту IP66
Матеріал корпусу Метал
Колір Графітовий
Робоча температура -20 °C ~ +45 °C
Робоча вологість 20% ~ 80%
Розміри 250 / 93 / 86 мм
Гарантія 36 міс.
MHD-відеокамера Light Vision VLC-8192WFM Graphite для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю Full HD 2 Мп і варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 50 м. Металевий антивандальний корпус, клас захисту IP66.
Застосування
Циліндричну MHD-відеокамеру Light Vision VLC-8192WFM у металевому корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів як всередині, так і зовні будівель. Призначена для встановлення на об'єктах будь-якої складності.
Ключові властивості та можливості
- Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту MHD. MHD (Multi High Definition) – це передовий стандарт, який об'єднує в одній камері охоронного відеоспостереження підтримку одночасно чотирьох форматів: HD-CVI, HD-TVI, AHD та CVBS. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
- Матриця відеокамери 1/2.7" HD 1080Р з роздільною здатністю 2 Мп (1920x1080 пікселів).
- Камера оснащена варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 50 м (72 світлодіоди) камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
- Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.7" HD |
| Живлення | DC 12 В / 800 мА |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 250 / 93 / 86 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | MHD-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Колір | Графітовий |
- Ціна: 1 448 ₴



