
IP-відеокамера спостереження 2MP з WiFi (VLC-2292WI f=4мм) Light Vision (75-00177)
- Готово до відправки
- Код: 75-00177
1 269 ₴
Характеристики IP-відеокамера з WiFi 2Mp Light Vision VLC-2292WI f=4mm
Бренд Light Vision
Тип пристрою IP-відеокамера
Роздільна здатність камери 2 Мп (1920x1080)
Зовнішній вигляд Циліндрична
Стандарт передачі сигналу IP
Матриця 1/2.9" CMOS
Тип об'єктива Монофокальний
Світлочутливість 0.1 Люкс
Фокусна відстань 4 мм
Дальність підсвічування 15 м
Кількість потоків 2
Відеокодек H.264
Сумісність ONVIF
Підтримка мобільних пристроїв Android, iOS
Підтримка мобільного застосунку CareCamPro
Карта пам'яті MicroSD карта до 128 ГБ
Wi-Fi Так
Живлення DC 12 В
Підключення Бездротове
Тип встановлення відеокамери Вуличне
Клас захисту IP66
Колір Білий
Робоча температура -20 °C ~ +55 °C
Робоча вологість 10-90%
Розміри 166 / 62 / 62 мм
Вага 255 г
Гарантія 36 міс.
Країна виробник товару Китай
IP-відеокамера Light Vision VLC-2292WI з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS/Android, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 4 мм, відеокодек H.264. ІЧ-підсвічування до 15 м. Живлення DC 12 В. Запис на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Підтримка протоколу ONVIF. Пластиковий корпус із класом захисту IP66, для вуличного встановлення.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 IP-відеокамеру Light Vision VLC-2292WI можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель. Робоча температура становить від -20°C до +55°C.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 4 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 15 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Порт Ethernet RJ45 10/100M, підтримка протоколу обміну даних TCP/IP.
- Завдяки підтримці протоколу ONVIF відеокамера сумісна з мережевими відеореєстраторами інших виробників.
- Живлення камери DC 12 В/0.5 А, блок живлення у комплекті DC12В/2A.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Wi-Fi | Да |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Клас захисту | IP66 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Живлення | DC 12 В |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | 166 / 62 / 62 мм |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Сумісність | ONVIF |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 4 мм |
- Ціна: 1 269 ₴






