
IP-відеокамера спостереження 2Mp поворотна з WiFi (VLC-5292ID10Z f=3.6-12мм з мікрофоном) Light Vision (75-00176)
- Готово до відправки
- Код: 75-00176
1 101 ₴
Характеристики IP-відеокамера поворотна з WiFi 2Mp Light Vision VLC-5292ID10Z f=3.6-12mm з мікрофоном
Бренд Light Vision
Тип пристрою IP-відеокамера
Роздільна здатність камери 2 Мп (1920x1080)
Кути повороту / нахилу 340°/ 72°
Мікрофон Так
Динамік Так
Зовнішній вигляд PTZ (mini)
Стандарт передачі сигналу IP
Матриця 1/4" CMOS
Тип об'єктива Монофокальний
Фокусна відстань 3.6 + 12 мм
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 12 м
Відеокодек H.264
Підтримка мобільних пристроїв Android, iOS
Підтримка мобільного застосунку CareCamPro
Карта пам'яті MicroSD карта до 128 ГБ
Wi-Fi Так
Живлення DC 5 В
Тип встановлення відеокамери Внутрішнє
Клас захисту IP55
Матеріал корпусу Пластик
Колір Білий
Робоча температура -10 °C ~ +45 °C
Робоча вологість 10-90%
Розміри 82 / 82 / 121 мм
Вага 200 г
Гарантія 36 міс.
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-5292ID10Z з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку CareCamPro для iOS/Android, з подвійним об’єктивом, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 3.6+12 мм, кут повороту до 340°, кут нахилу до 72°, відеокодек H.264. ІЧ-підсвічування до 12 м. Вбудований PIR-датчик із виявленням руху до 10 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Підтримує автоматичне відслідковування людини. Живлення DC 5 В/0.7 А. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо) або у хмарний сервіс. Пластиковий корпус, клас захисту IP55, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-5292ID10Z можна встановлювати для охорони об'єктів виключно всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп (1920*1080 пікселів), подвійний об’єктив, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена подвійним об'єктивом 3.6+12 мм.
- Кут повороту до 340°, кут нахилу до 72°. Швидкість обертання за горизонталлю 30°/сек, за вертикаллю 25°/сек.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 12 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц. Підтримка застосунку CareCamPro для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Вбудований PIR-датчик виявляє рух перед камерою на відстані до 12 метрів, кут виявлення 72°. У разі виявлення руху у застосунок відправляються push-повідомлення.
- Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо. Підтримує запис у хмарний сервіс за спрацюванням тривоги.
- Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
- Підтримує автоматичне відслідковування людини.
- Живлення камери DC 5 В/0.7 А, блок живлення у комплекті DC5В/1.5A.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 36 міс. |
| Розміри | 82 / 82 / 121 мм |
| Живлення | DC 5 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Клас захисту | IP55 |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Відеокодек | H.264 |
| Дальність підсвічування | 12 м |
| Підтримка мобільного застосунку | CareCamPro |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Кути повороту / нахилу | 340°/ 72° |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Фокусна відстань | 3.6 + 12 мм |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Мікрофон | Да |
| Робоча вологість | 10-90% |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Wi-Fi | Да |
| Динамік | Да |
- Ціна: 1 101 ₴





