
Відеокамера спостереження MHD 2Mp (VLC-2192DM Black f=2.8мм) Light Vision (75-00200)
- Готово до відправки
- Код: 75-00200
833 ₴
Характеристики MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-2192DM Black f=2.8mm
Бренд Light Vision
Тип пристрою MHD-відеокамера
Роздільна здатність камери 2 Мп (1920x1080)
Зовнішній вигляд Купольна
Стандарт передачі сигналу AHD, CVBS, CVI, TVI
Матриця 1/3" CMOS
Тип об'єктива Монофокальний
Світлочутливість 0.01 Люкс
Фокусна відстань 2.8 мм
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 20 м
Живлення DC 12 В / 500 мА
Тип встановлення відеокамери Внутрішнє
Клас захисту IP33
Матеріал корпусу Пластик
Колір Чорний
Робоча температура -20 °C ~ +45 °C
Робоча вологість 20% ~ 80%
Розміри Ø 92 / 70 мм
Гарантія 36 міс.

MHD-відеокамера Light Vision VLC-2192DM Black для внутрішнього встановлення з роздільною здатністю Full HD 2 Мп і фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 20 м. Пластиковий корпус.
Застосування
Купольну MHD-відеокамеру Light Vision VLC-2192DM у пластиковому корпусі можна встановлювати для охорони об'єктів виключно всередині будівель. Призначена для встановлення на об'єктах будь-якої складності.
Ключові властивості та можливості
- Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту MHD. MHD (Multi High Definition) – це передовий стандарт, який об'єднує в одній камері охоронного відеоспостереження підтримку одночасно чотирьох форматів: HD-CVI, HD-TVI, AHD та CVBS. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується за допомогою функції PTZ-відеореєстратора.
- Матриця відеокамери 1/3" HD з роздільною здатністю 2 Мп (1920x1080 пікселів).
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м (24 світлодіоди) камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Клас захисту | IP33 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Живлення | DC 12 В / 500 мА |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 92 / 70 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | MHD-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
- Ціна: 833 ₴




