
IP-відеокамера спостереження 4MP з WiFi (VLC-6268DWI(Tuya) f=3.6мм з мікрофоном) Light Vision (75-00223)
- Готово до відправки
- Код: 75-00223
2 615 ₴
Характеристики IP-відеокамера з WiFi 4Mp Light Vision VLC-6268DWI(Tuya) f=3.6mm з мікрофоном
Бренд Light Vision
Тип пристрою IP-відеокамера
Роздільна здатність камери 4 Мп (2560x1440)
Повідомлення Повідомлення на мобільний телефон
Кути огляду камери 92°
Мікрофон Так
Динамік Так
Зовнішній вигляд Купольна
Стандарт передачі сигналу IP
Матриця 1/2.8" CMOS
Тип об'єктива Монофокальний
Світлочутливість 0.01 Люкс
Фокусна відстань 3.6 мм
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 20 м
Відеокодек H.264
Сумісність ONVIF
Підтримка мобільних пристроїв Android, iOS
Підтримка мобільного застосунку Tuya Smart
Карта пам'яті MicroSD карта до 128 ГБ
Smart функції Виявлення людини, Виявлення руху
Wi-Fi Так
Інтерфейси передачі даних 1x RJ45 10/100M
Живлення DC 12 В
Підключення Бездротове
Тип встановлення відеокамери Вуличне
Клас захисту IP65
Матеріал корпусу Метал
Колір Білий
Робоча температура -10 °C ~ +45 °C
Робоча вологість 10 ~ 90%
Розміри 94 / 112 / 112 мм
Вага 400 г
Гарантія 36 міс.
Країна виробник товару Китай
IP-відеокамера Light Vision VLC-6268DWI(Tuya) з WiFi 2.4G і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку Tuya, з роздільною здатністю 4 Мп і об'єктивом з фокусною відстанню 3.6 мм, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 20 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв’язок. Протоколи обміну даних TCP/IP, RTSP, ONVIF. Живлення DC 12 В/1 А. Детекція руху, інтелектуальна детекція людини. Запис за рухом на карту пам’яті до 128 Гб (купується окремо). Підходить для зовнішнього встановлення.
Застосування
IP-відеокамеру Light Vision VLC-6268DWI(Tuya) можна встановлювати для охорони об’єктів всередині і зовні будівель (зовні рекомендується встановлення під навісом). Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі, у школах тощо.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 4 Мп, максимальна роздільна здатність запису 2560*1440 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена матрицею 1/2.8" SmartSens CMOS з об’єктивом 3.6 мм, кут огляду 92°.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 20 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Вбудований WiFi 2.4G.
- Підтримка застосунку Tuya для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Запис за рухом відбувається на карту пам’яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Вбудовані мікрофон з дальністю моніторингу до 10 м і динамік потужністю 2 Вт, двосторонній аудіозв’язок високої якості.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M 10-100 Base-T.
- Підтримка протоколів обміну даних ONVIF, RTSP, TCP/IP.
- Живлення камери DC 12 В/1 А.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Виявлення людини, Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Динамік | Да |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Клас захисту | IP65 |
| Кути огляду камери | 92° |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | DC 12 В |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 94 / 112 / 112 мм |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Сумісність | ONVIF |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
- Ціна: 2 615 ₴




