
IP-відеокамера спостереження 5MP поворотна з мікрофоном з WiFi (VLC-6259S(Tuya) f=3.6мм) Light Vision (75-00231)
- Готово до відправки
- Код: 75-00231
1 801 ₴
Характеристики IP-відеокамера поворотна з WiFi 5Mp Light Vision VLC-6259S(Tuya) f=3.6mm з мікрофоном
Бренд Light Vision
Тип пристрою IP-відеокамера
Роздільна здатність камери 5 Мп (2560x1920)
Кути повороту / нахилу 0°-355° / 0°-90°
Повідомлення Повідомлення на мобільний телефон
Кути огляду камери 90°
Мікрофон Так
Динамік Так
Зовнішній вигляд PTZ (mini)
Стандарт передачі сигналу IP
Матриця 1/3" CMOS
Тип об'єктива Монофокальний
Світлочутливість 0.1 Люкс
Фокусна відстань 3.6 мм
Тип підсвічування ІЧ
Дальність підсвічування 12 м
Відеокодек H.264, H.265
Сумісність ONVIF
Підтримка мобільних пристроїв Android, iOS
Підтримка мобільного застосунку Tuya Smart
Карта пам'яті MicroSD карта до 128 ГБ
Smart функції Смарт трекінг
Wi-Fi Так
Живлення DC 5 В
Тип встановлення відеокамери Внутрішнє
Клас захисту IP55
Матеріал корпусу Пластик
Колір Білий
Робоча температура -10 °C ~ +45 °C
Робоча вологість 10 ~ 90%
Розміри 75 / 75 / 110 мм
Вага 184 г
Гарантія 36 міс.
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-6259S(Tuya) з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку Tuya для iOS/Android, з роздільною здатністю 5 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-90°, відеокодек H.264, H.265, ІЧ-підсвічування до 12 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Підтримує інтелектуальне стеження за об'єктом, що рухається (автотрекінг). Живлення 5 В. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-6259S(Tuya) можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 5 Мп, максимальна роздільна здатність 2560*1920 пікселів зі швидкістю запису 15 кадрів на секунду, відеостиснення H.264, H.265.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм з кутом повороту 0-355°, кутом нахилу 0-90°.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 12 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Підтримка застосунку Tuya для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо, або у хмарне сховище.
- Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
- Підтримує інтелектуальне стеження за об'єктом, що рухається (автотрекінг).
- Живлення камери 5 В/1 А.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart-функції | Смарт трекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Зовнішній вигляд | PTZ (mini) |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дальність підсвічування | 12 м |
| Динамік | Да |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Клас захисту | IP55 |
| Кути огляду камери | 90° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-355° / 0°-90° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | DC 5 В |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2560x1920) |
| Розміри | 75 / 75 / 110 мм |
| Світлочутливість | 0.1 Люкс |
| Сумісність | ONVIF |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
- Ціна: 1 801 ₴





