
IP-відеокамера спостереження 2MP ІЧ з мікрофоном (TD-9520S4L-C(D/PE/AW1) f=2.8мм) TVT (77-00403)
- Готово до відправки
- Код: 77-00403
1 955 ₴
| Бренд | TVT |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Аудіовходи | Так |
| Розміри | Ø 94.8 / 82.8 мм |
| Вага | 280 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Робоча температура | -20 °C - 55 °C |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Сумісність | ONVIF |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Підтримка браузерів | IE (потрібен плагін), Google Chrome, Edge, Firefox, Safari |
| Bitrate | 64Kbps – 3Mbps |
| Протоколи | UDP, IPv4, IPv6, DHCP, NTP, RTSP, 802.1x, HTTP |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Модель корпуса | CD47 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Серія | S4-C |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Тип об’єктива | Монофокальний |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Мікрофон | Так |
| Особливості | NDAA |
| PoE | Так |
| Колір | Білий |
| Клас захисту | IP67 |
IP-відеокамера TD-9520S4L-C(D/PE/AW1) з роздільною здатністю 2Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 95°. Подвійне підсвічування: ІЧ та LED. Відстань ІЧ-підсвічування до 30 м, відстань LED-підсвічування до 20 м.. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як SMD – інтелектуальна детекція руху, перетин лінії, вторгнення в зону, що охороняється тощо. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Купольну камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 2Mp (1920*1800 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/3″ CMOS.
- IP-відеокамера обладнана функціями відеонаналітики, зокрема, SMD – інтелектуальна детекція руху, вторгнення у зону, перетин лінії, виявлення залишених предметів тощо.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.2648/MJPEG скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне подвійне підсвічування ІЧ – до 30 м та світлодіодне – до 20 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Підтримує функцію інтелектуального додаткового підсвічування.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: наявність одного аудіовходу та вбудованого мікрофона, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно з технічним паспортом.
Відповідність нормам NDAAДаний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 3Mbps |
| PoE | Да |
| Smart-функції | SMD, Виявлення вторгнення в зону, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Зміна сцени |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Аудіовходи | Да |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 20 м – LED, 30 м – ІЧ |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Живлення | DC12V, PoE |
| Протоколи | UDP, IPv4, IPv6, DHCP, NTP, RTSP, 802.1x, HTTP |
| Підтримка браузерів | IE (потрібен плагін), Google Chrome, Edge, Firefox, Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча температура | -20 °C - 55 °C |
| Роздільна здатність | 2 Мп |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Розміри | Ø 94.8 / 82.8 мм |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Серія | S4-C |
| Сумісність | ONVIF |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип підсвічування | LED, ІЧ |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
- Ціна: 1 955 ₴


