Покажчик світловий СенКо Сержант «Вихід» У-07-12/24 12/24V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Покажчик світловий |
| Живлення | DC 12 / 24 В |
| Струм споживання | 35 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP52 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Біло-зелений |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 296 / 116 / 63 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Покажчик світловий СенКо Сержант «Вихід» У-07-12/24 12/24V
Покажчик світловий СенКо Сержант «Вихід» У-07-12/24. Номінальна напруга 12/24 В, споживаний струм 35 мА. Пристрій у пластмасовому корпусі з класом захисту IP52, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Світловий вказівник виходу призначений для великих приміщень. Може використовуватися в якості інформаційного табло всередині приміщень. Широко застосовується в системах охоронно-пожежної сигналізації і сповіщення та керування евакуацією 2-5 типів, а також в газовій сигналізації.
Ключові властивості
* Вказівник виходу з великим табло для інформаційного напису.
* Світловий покажчик виконаний у пластмасовому корпусі з прозорим світловим фільтром. Як джерело світла використовуються яскраві світлодіоди.
* Номінальна напруга 12/24 В, діапазон напруги DC 9-27 В, споживаний струм 35 мА.
* На лицьову поверхню збільшених розмірів можна нанести напис/піктограму згідно замовлення.
* Покажчик сертифікований для використання в протипожежних системах.