Покажчик знаків світловий вибухозахищений СенКо Плай-1.1 У-05-12/24 Ех 12/24V
| Бренд | СенКо |
| Тип пристрою | Покажчик світловий |
| Живлення | 12/24 В |
| Струм споживання | 20 мА |
| Особливості | Вибухозахищений |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP54 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Біло-жовтий |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри | 145 / 91 / 52 мм |
| Вага | 200 г |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Покажчик знаків світловий вибухозахищений СенКо Плай-1.1 У-05-12/24 Ех 12/24V
Покажчик світловий вибухозахищений СенКо Плай-1.1 У-05-12/24 Ех. Номінальна напруга 12/24 В, споживаний струм 20 мА. Пристрій у корпусі з пластику спеціального складу, має тип захисту від вибуху «Іскробезпечний електричний ланцюг» – ExibllB.
Застосування
Світловий вказівник напрямку руху та виходу для роботи у вибухонебезпечних зонах. Також використовується для аварійного освітлення.
Ключові властивості
* Номінальна напруга 12/24 В, діапазон напруги DC 9-27 В, споживаний струм 20 мА.
* Покажчик має тип захисту від вибуху «Іскробезпечний електричний ланцюг» – ExibllB.
* Максимальні вхідні параметри іскробезпечних електричних ланцюгів: вхідна напруга Ui 32 В, вхідний струм Ii 150 мА, вхідна потужність Рі 4.8 Вт.
* Корпус покажчика виготовлений з пластику спеціального складу.
* Покажчик треба встановлювати в умовах, за яких відсутня електризація оболонки тертям або електрична індукція.