Гучномовець внутрішній настінний FONTE 6w НВ
| Бренд | FONTE |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Вихідна потужність | 1.5-3-6 Вт |
| Діапазон робочих частот | 120-14000 Гц |
| Вхідна напруга | 100 В, 70 В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 165 / 165 / 60 мм |
| Вага | 2 |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Гучномовець внутрішній настінний FONTE 6w НВ
Внутрішній настінний гучномовець FONTE 6w НВ з вхідною напругою 100 В / 70 В. Діапазон частот 120-14000 Гц, вихідна потужність 1.5/3/6 Вт. Корпус з металу.
Застосування
Настінні гучномовці найчастіше використовуються для створення систем оповіщення (СО) 3-5 типів і трансляції голосових повідомлень та музичних програм у замкнених приміщеннях. Їх розповсюдження пояснюється простотою та зручністю монтажу на стіні та сумісністю з більшістю інтер'єрних рішень.
Ключові властивості
* Гучномовець працює при подачі звукового сигналу напругою 100 В або 70 В.
* Діапазон відтворювальних частот 150-12000 Гц. За допомогою конектора є можливість вибору потужності 1.5 Вт, 3 Вт, 6 Вт.
* Рівень звукового тиску (при потужності 1 Вт) на відстані 1 м становить 92 дБ.
* Конструктивно гучномовець виконаний в металевому корпусі та складається з кришки та основи. На лицьовій панелі встановлено динамік, трансформатор, керамічна клемна колодка та захисна сітка.