Гучномовець внутрішній стельовий FONTE 6w ПВ
| Бренд | FONTE |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Вихідна потужність | 3-6 Вт |
| Діапазон робочих частот | 100-15000 Гц |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Стельовий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | Ø 185 / 76 мм |
| Вага | 0.7 |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Гучномовець внутрішній стельовий FONTE 6w ПВ
Внутрішній стельовий гучномовець FONTE 6w ПВ з вхідною напругою 100 В. Діапазон частот 100-15000 Гц, вихідна потужність 3/6 Вт. Корпус з металу.
Застосування
Гучномовці найчастіше використовуються для створення систем оповіщення (СО) 3-5 типів і трансляції голосових повідомлень та музичних програм. Стельові гучномовці FONTE використовуються для монтажу до підвісних стель та дозволяють забезпечувати рівномірний розподіл звукового сигналу усією площею замкнутих приміщень.
Ключові властивості
* Гучномовець працює при подачі звукового сигналу напругою 100 В.
* Діапазон відтворювальних частот 100-15000 Гц. За допомогою конектора є можливість вибору потужності 3 Вт, 6 Вт.
* Монтажний діаметр складає 165 мм.
* Гучномовець має конструкцію зручну для монтажу в підвісну стелю.