Гучномовець внутрішній настінний FONTE 20w НВ
| Бренд | FONTE |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Вихідна потужність | 2.5-5-10-20 Вт |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Вхідна напруга | 100 В, 70 В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 245 / 170 / 140 мм |
| Вага | 2.5 |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Гучномовець внутрішній настінний FONTE 20w НВ
Внутрішній настінний гучномовець FONTE 20w НВ з вхідною напругою 100 В / 70 В / 8 Ом. Діапазон частот 100-20000 Гц, вихідна потужність 2.5/5/10/20 Вт. Корпус з вогнестійкого пластику з класом захисту IP55.
Застосування
Настінні гучномовці найчастіше використовуються для створення систем оповіщення (СО) 3-5 типів і трансляції голосових повідомлень та музичних програм у замкнених приміщеннях. Їх розповсюдження пояснюється простотою та зручністю монтажу на стіні та сумісністю з більшістю інтер'єрних рішень.
Ключові властивості
* Гучномовець працює при подачі звукового сигналу напругою 100 В, або 70 В, або 8 Ом.
* Діапазон відтворювальних частот 100-20000 Гц. За допомогою перемикача є можливість вибору потужності 8 Ом, 2.5 Вт, 5 Вт, 10 Вт, 20 Вт.
* Рівень звукового тиску (при потужності 1 Вт) на відстані 1 м становить 85 дБ.
* Конструктивно гучномовець виконаний в пластиковому корпусі та складається з кришки та основи. На лицьовій панелі встановлено НЧ-динамік, ВЧ-динамік та захисна сітка. На основі встановлені клемна колодка, трансформатор та перемикач потужностей.
* Пиловологозахищений корпус з тепловим запобіжником. Можливе зовнішнє встановлення під накриттям.