Гучномовець внутрішній стельовий підвісний FONTE 20w ПП
| Бренд | FONTE |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Вихідна потужність | 10-20 Вт |
| Діапазон робочих частот | 110-15000 Гц |
| Вхідна напруга | 100 В, 70 В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Підвісний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | Ø 171 / 252 мм |
| Вага | 2.8 |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Гучномовець внутрішній стельовий підвісний FONTE 20w ПП
Внутрішній стельовий підвісний гучномовець FONTE 20w ПП з вхідною напругою 100 В / 70 В. Діапазон частот 110-15000 Гц, вихідна потужність 10/20 Вт. Корпус з пластику.
Застосування
Гучномовці найчастіше використовуються для створення систем оповіщення (СО) 3-5 типів і трансляції голосових повідомлень та музичних програм. Підвісні гучномовці є ефективним рішенням для приміщеннь з великою площею та високими стелями. Конструкція корпусу «звуковий прожектор» дозволяє підняти рівень звукового тиску. Такий гучномовець є незамінним при розгортанні СО в складних приміщеннях, коридорах, тонелях або місць з високим рівнем шуму.
Ключові властивості
* Гучномовець працює при подачі звукового сигналу напругою 100 В / 70 В.
* Діапазон відтворювальних частот 110-15000 Гц. За допомогою конектора є можливість вибору потужності 10 Вт, 20 Вт.
* Має керамічні клеми, вогнестійкий кабель, тепловий запобіжник.