Гучномовець зовнішній настінний FONTE 30w НН
| Бренд | FONTE |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Вихідна потужність | 3.8-7.5-15-30 Вт |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Вхідна напруга | 100 В, 70 В |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 182 / 162 / 242 мм |
| Вага | 2.5 |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Гучномовець зовнішній настінний FONTE 30w НН
Зовнішній настінний гучномовець FONTE 30w НН з вхідною напругою 100 В / 70 В. Діапазон частот 100-20000 Гц, вихідна потужність 3.8/7.5/15/30 Вт. Корпус герметичний з класом захисту IP66.
Застосування
Гучномовці призначені для створення систем оповіщення (СО) 3-5 типів і трансляції голосових повідомлень та музичних програм. Зовнішній гучногмовець має ступінь захисту IP66 і може використовуватися за будь-яких погодних умов. Ідеальний вибір для промислового та комерційного використання на відкритому просторі промислових підприємств, залізничних вокзалів, торгівельних центрів, парків та площ.
Ключові властивості
* Гучномовець працює при подачі звукового сигналу напругою 100 В або 70 В.
* Діапазон відтворювальних частот 100-20000 Гц. За допомогою перемикача є можливість вибору потужності 3.8 Вт, 7.5 Вт, 15 Вт, 30 Вт.
* Корпус та решітка виконані з ударостійкого пластику. Гучномовець герметичний, клас захисту корпусу IP66, для зовнішнього застосування.
* Простий та безпечний настінний монтаж забезпечує кронштейн, що надається в комплекті.