Блок перетворення звукового сигналу FONTE ДС-1 для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2
| Бренд | FONTE |
| Тип пристрою | Блок перетворення звукового сигналу |
| Живлення | 9-15 В |
| Струм споживання | 15 мА |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 97 / 53.3 / 61.5 мм |
| Вага | 0.1 |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Блок перетворення звукового сигналу FONTE ДС-1 для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2
Блок перетворення звукового сигналу FONTE ДС-1 для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2. Діапазон напруги живлення 9-15 В, струм споживання 15 мА. Номінальний рівень вхідного сигналу 0.7 В.
Застосування
Блок перетворення звукового сигналу призначений для перетворення несиметричного звукового сигналу в диференціальний і передачі (транзиту) напруги керування від пульта до блоків РУ-1-12-5. Диференціальний сигнал більш стійкий до впливу електромагнітних перешкод і використовується для зв'язку з блоками РУ-1-12-5 через довгу лінію.
Ключові властивості
* Діапазон напруги живлення 9-15 В, струм споживання 15 мА.
* Номінальний рівень вхідного сигналу 0.7 В.
* Блок призначений для спільної роботи з пультом мовленнєвого оповіщення GOLOS-2 і блоком РУ-1-12-5, які купуються окремо.
* Встановлюється на DIN-рейку шириною 35 мм.