Гучномовець активний зовнішній настінний FONTE 15w НН-А для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2
| Бренд | FONTE |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Вихідна потужність | 15 Вт |
| Діапазон робочих частот | 100-20000 Гц |
| Вхідна напруга | 0.7 В |
| Живлення | 12 В |
| Встановлення | Зовнішнє |
| Монтаж | Настінний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 242 / 184 / 167 мм |
| Вага | 2.5 |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Гучномовець активний зовнішній настінний FONTE 15w НН-А для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2
Зовнішній активний настінний гучномовець з підсилювачем FONTE 15w НН-А, для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2. Напруга живлення 12 В, вхідна напруга 0.7 В. Діапазон частот 100-20000 Гц, вихідна потужність 15 Вт. Пластиковий корпус з класом захисту IP66.
Застосування
Гучномовець для трансляції голосових оповіщень на відкритих площах чи виробничих приміщеннях. Активні гучномовці використовуються для системи активного мовного оповіщення GOLOS-2. Система призначена для автоматичного або ручного аварійного мовного сповіщення, а також трансляції службових сповіщень та фонової музики та розрахована на 1-2 зони сповіщення для малих та середніх (від 20 до 100 Вт) за площею об'єктах.
Ключові властивості
* В одному корпусі активного гучномовця об'єднані два пристрої: динамік та підсилювач. Тому для підключення, крім кабеля, через який розповсюджується звуковий сигнал, потрібне ще зовнішнє живлення. Гучномовець працює при подачі живлення напругою 12 В постійного струму та подачі звукового сигналу напругою 0.7 В. Діапазон напруги живлення становить 10.5-15 В.
* Діапазон відтворювальних частот 100-20000 Гц. Номінальна шумова потужність 15 Вт.
* Рівень звукового тиску (при потужності 1 Вт) на відстані 1 м становить 85 дБ.
* У гучномовці передбачено ручне регулювання гучності.
* Гучномовець виконаний у пластиковому корпусі та складається з кришки та основи. На лицьовій панелі встановлено НЧ-динамік, ВЧ-динамік та захисна сітка. На основі встановлені герметичний кабельний увід та плата підсилювача.
* Простий та безпечний настінний монтаж забезпечує кронштейн, що надається в комплекті.