Коробка вогнетривка FLAMEBOX 100Р 3x4мм2 Absel
| Бренд | Absel |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Клас вогнестійкості | E90 |
| Кабельні вводи | 6х25 мм |
| Клеми | 3 полюса Ø 3.5 мм |
| Особливості | Вогнестійка |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | 105 / 105 / 56 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Коробка вогнетривка FLAMEBOX 100Р 3x4мм2 Absel
Вогнестійка монтажна коробка FLAMEBOX виготовляється з термопласту за міждержавним стандартом IEC 60670-22 та відповідає встановленим вимогам пожежної безпеки української національної системи сертифікації (УкрСЕПРО). Застосовується вогнестійка монтажна коробка для підведення, під'єднання та розподілу кабельних ліній з вогнестійкою функціональністю E15-E90. Комплектація коробки FLAMEBOX 100P складається із сальника М25 та клеми з кераміки.
Технічні характеристики:
Клеми: 3 полюса Ø – 3.5 мм;
Кабельні вводи: 6х25мм;
Отвори для кріплення: 6.5×10.5 мм;
Напруга: 400В;
Ступінь захисту ІР: IP55;
Максимальний клас вогнестійкості: E90 (P90);
Матеріал: пластик.