Коробка вогнетривка FLAMEBOX 115 6x4 mm2 Absel
| Бренд | Absel |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Клас вогнестійкості | E90 |
| Кабельні вводи | 4х20 мм + 2х25 мм |
| Клеми | 6 полюсів Ø 3.5 мм |
| Особливості | Вогнестійка |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | 115 / 115 / 60 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Коробка вогнетривка FLAMEBOX 115 6x4 mm2 Absel
Вогнестійкі коробки FLAMEBOX служать для з'єднання та розподілу вогнестійких кабельних ліній з функціональністю E15/E30/E60/E90. Металевий корпус, пофарбований порошковою фарбою, забезпечує надійний захист від механічних пошкоджень. Коробки укомплектовані керамічними клемами та сальниками для герметизації кабельних введень.
Технічні характеристики
* Клеми: 6 полюсів Ø 3.5 мм
* Кабельні вводи: 4х20 мм + 2х25 мм
* Отвори для кріплення: 6.5x10.5 мм
* Напруга: 400 В
* Ступінь захисту ІР: IP54
* Максимальний клас вогнестійкості: E90 (P90)
* Матеріал: метал