Коробка вогнетривка FLAMEBOX 100 3x6 mm2 Absel
| Бренд | Absel |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Клас вогнестійкості | E90 |
| Кабельні вводи | 6х20 мм |
| Клеми | 3 полюса Ø 4.3 мм |
| Особливості | Вогнестійка |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | 100 / 100 / 50 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Коробка вогнетривка FLAMEBOX 100 3x6 mm2 Absel
Вогнестійкі коробки FLAMEBOX служать для з'єднання та розподілу вогнестійких кабельних ліній з функціональністю E15/E30/E60/E90. Металевий корпус пофарбований порошковою фарбою забезпечує надійний захист від механічних пошкоджень. Коробки укомплектовані керамічною клемою та сальниками для герметизації кабельних уводів.
Технічні характеристики:
Клеми: 3 полюси Ø - 4.3 мм;
Кабельні вводи: 6х20мм;
Отвори для кріплення: 6.5×10.5 мм;
Напруга: 400В;
Ступінь захисту ІР: IP54;
Максимальний клас вогнестійкості: E90 (P90);
Матеріал: метал.