ППКП і К «Варта-1/8-У1» Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | ППКП |
| Живлення | 220 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 364 / 260 / 87 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Опис товару ППКП і К «Варта-1/8-У1» Електронмаш
Прилад призначений для управління однією зоною пожежогасіння.
Основні технічні дані:
• Кількість видів повідомлень - 22;
• Напруга живлення ШС стабілізована, В - 24;
• Час роботи від резервного джерела в черговому режимі, год, не менше - 24; в режимі ТРИВОГА, не менше - 3;
• Гарантійний термін експлуатації, років - 3;
• Акумулятор постійного струму 12 В 7 Ач.