Пульт керування виносний ВПУ Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Додатковий аксесуар |
| Живлення | 24 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Робоча температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 285 / 160 / 45 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Опис товару Пульт керування виносний ВПУ Електронмаш
ВПУ призначений для віддаленого відображення поточного стану, перегляду налаштувань і управління режимами роботи приладу. Використовується спільно з ППКП «Варта-1/832» і ППКПіУ «Варта-1/832-У8».
ВПУ-832 підключається по інтерфейсу RS-485 до ПУ-832 (кабелем «вита пара») і дублює його роботу. При живленні від приладу ВПУ-832 можна винести на відстань до 100 м. При використанні окремого джерела живлення (поруч з ВПУ) відстань можна збільшити до 1000 м.