Опис товару
Табло інформаційне ИТ-3 Електронмаш
| Бренд | Електрон |
| Тип пристрою | Додатковий аксесуар |
| Живлення | 24 В |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP44 |
| Робоча температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 290 / 235 / 105 мм |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 220 ₴


