Покажчик світловий ОС-6.1 (12/24V) "Аварійне освітлення" Tiras
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Покажчик світловий |
| Живлення | 9-28 В |
| Струм споживання | 35 мА |
| Світлова індикація | Світлодіодна |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP21C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри | 280 / 100 / 32 мм |
| Вага | 220 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Покажчик світловий ОС-6.1 (12/24V) "Аварійне освітлення" Tiras
Покажчики світлові призначені для використання в системах пожежної та охоронної сигналізації, в системах управління евакуацією, а також – в системах оповіщення про стан технологічного процесу або умов безпеки.
Табло покажчиків освітлюється за допомогою якісних SMD світлодіодів, що робить напис видимим в темний період доби.
За типом експлуатування покажчики відносяться до типу А згідно ДСТУ EN 54-3 (для застосування всередині приміщень).