Блок живлення Tiras БЖ-16.64 для ППКП Тірас-16П
| Бренд | Tiras |
| Тип пристрою | Блок живлення |
| Вихідна напруга | 13.7 В |
| Живлення | 187-242 В |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 130 / 71 / 34 мм |
| Вага | 150 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Блок живлення Tiras БЖ-16.64 для ППКП Тірас-16П
Блок живлення Tiras БЖ-16.64 з номінальною вихідною напругою 13.7 В та максимальним струмом навантаження 3.3 А.
Застосування
БЖ-16.64 використовується для живлення приладів приймально-контрольних пожежних Тірас-16П, Тірас-16.64, Тірас-16.128П та Тірас-А.
Ключові властивості
* Номінальна вихідна напруга 13.7 В, максимальний вихідний струм 3.3 А.
* Основне джерело живлення: мережа змінного струму напругою 187-242 В, частотою 50±1 Гц.
* Струм споживання 0.23 А.
* Пульсації вихідної напруги до 200 мВ.
* Запобіжник на вході 220В: 3.15 А, плавкий.
* Поперечний переріз дротів, дозволених для затискання в з’єднувачі підключення мережі 220В: 0.5-2.5 мм2.
* Габаритні розміри 130 / 71 / 34 мм, вага 150 г.