Опис товару
Тепловізійний монокуляр AGM Fuzion TM35-640
| Бренд | AGM |
| Тип пристрою | Тепловізійний монокуляр |
| Дисплей / роздільна здатність | 1024x768, 0.39" |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Матриця (Thermal) | 12 мкм VOx неохолоджуваної решітки фокальної площини |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Матриця | 1/2" CMOS |
| Фокусна відстань | 22 мм |
| Цифровий зум | 1x, 2x, 4x, 8x |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 640x512 |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Кути огляду (Thermal) | 12.5° × 10° |
| Палітра | Black hot | White hot | Red hot | Fusion | Visible | Fusion Image |
| Локальне сховище | 16 ГБ EMMC |
| Час роботи від батареї | до 3 годин з WiFi і CVBS, до 5 годин без |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує hotspot |
| Відстань спостереження | 1653 м |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Тип живлення | Батарея 18650 |
| Живлення | 5 В DC/2 A |
| Особливості моделі | спостереження самої гарячої точки; знімок екрана |
| Клас захисту | IP67 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 168 × 87 × 51 мм |
| Вага | 480 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 147 600 ₴



