Гучномовець рупорний Vellez 100ГР002
| Бренд | Vellez |
| Тип пристрою | Гучномовець |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Діапазон робочих частот | 250-8000 Гц |
| Вхідна напруга | 100 В |
| Встановлення | Внутрішнє,Зовнішнє |
| Монтаж | Рупорний |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -60 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 150 / 665 / 670 мм |
| Вага | 8 |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Гучномовець рупорний Vellez 100ГР002
Гучномовець рупорний Vellez 100ГР002 з номінальною шумовою потужністю 100 Вт, для зовнішнього встановлення. Номінальна вхідна напруга 100 В, діапазон відтворюваних частот 250-8000 Гц, чутливість 108 дБ, максимальний рівень звукового тиску 128 дБ. Клас захисту корпусу IP66.
Застосування
Рупорний гучномовець використовується наі відкритих територіях, застосовується для системах мовленнєвого оповіщування людей про пожежу та інші надзвичайні ситуації. Може ефективно озвучувати значні території підприємств та населених пунктів.
Ключові властивості
* Номінальна шумова потужність 100 Вт.
* Номінальна вхідна напруга 100 В.
* Діапазон відтворюваних частот 250-8000 Гц.
* Чутливість 108 дБ.
* Максимальний рівень звукового тиску 128 дБ.
* Горизонтальні кути покриття (на рівні мінус 6 дБ) на частоті: 500 Гц – 360° / 1 кГц – 240° / 2 кГц – 160° / 4 кГц – 90°.
* Вертикальні кути покриття (на рівні мінус 6 дБ) на частоті: 500 Гц – 130° / 1 кГц – 80° / 2 кГц – 50° / 4 кГц – 22°.
* Матеріал корпусу та кріплення нержавіюча сталь.
* Діапазон робочих температур від -60 °C до +70 °C, клас захисту IP66, підходить для вуличного застосування.