Датчик розбиття скла GBD-plus Crow
| Бренд | Crow |
| Тип пристрою | Датчик розбиття скла |
| Тип сенсора | Електретний мікрофон (акустичний) |
| Дальність виявлення | 10 м |
| Тип датчика | Розбиття |
| Живлення | 9-16 В |
| Струм споживання | 25 мА |
| Підключення | Дротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настінний,Стельовий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 78 / 51 / 21 мм |
| Вага | 70 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Датчик розбиття скла GBD-plus Crow
Датчик розбиття скла Crow GBD Plus з дальністю виявлення звуку розбиття до 10 м.
Застосування
Призначений для контролю цілісності шибок вікон та дверей у квартирі, будинку, офісі, магазині та інших приміщеннях. Датчик Crow GBD Plus виявляє розбиття скла за допомогою електретного мікрофона, що фіксує звук удару по склу та дзвін від його падіння.
Ключові властивості та можливості
* Акустичний сенсор приладу (мікрофон) спрацьовує тільки після отримання певної послідовності звукових сигналів: спочатку низькочастотного звуку удару по склу, потім безпосередньо звуку розбитого скла. Завдяки такій логіці аналізу сигналів, ймовірність помилкового спрацьовування датчика зводиться до мінімуму.
* Завдяки великій контрольованій зоні (до 10 метрів), одним датчиком можна відстежувати одразу кілька вікон.
* Цифрова обробка сигналів за допомогою технології ASIC.
* Світлодіодна індикація стану датчика.
* Прилад оснащений функцією запам'ятовування тривоги – червоний світлодіод датчика продовжує горіти доти, доки пристрій не буде знеструмлено на 15 сек і не підключено до джерела живлення повторно.
* Тампер на корпусі проти злому пристрою, нормально-замкнений.
Особливості встановлення і налаштування
Датчик встановлюється або на стелю або на стіни на висоті від 1.8 до 2.4 метра. Для найбільшої ефективності та точності роботи рекомендується встановлювати датчик у зоні безпосередньої видимості від вікон, що охороняються.
Калібрування обох частотних каналів акустичного сенсора налаштовується окремо. За допомогою спеціального акустичного імітатора, що генерує звук розбитого скла, калібрується канал розбиття, а для калібрування каналу удару досить просто постукати по склу.