Адаптер DH-PFA111 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Адаптер монтажний |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Дивіться таблицю сумісності виробника |
| Кріплення | G1 1/2'' |
| Навантаження | 7 кг |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | <90% |
| Розміри | Φ60ммx49мм |
| Вага | 0.25 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Адаптер DH-PFA111 Dahua
Адаптер для монтажу PTZ-відеокамер Dahua. Сумісний з серіями камер: SD65F, SD6AE, SD6AL, SD60. Максимальне навантаження 7 кг. Матеріал: алюміній, розміри Φ60x49мм, вага 250 г.
DH-PFA111 – це фірмовий адаптер, призначений для монтажу PTZ-відеокамер Dahua. Поворотні камери досить важкі, а їх конструкція відрізняється від класичних моделей, тому надійне кріплення відіграє важливу роль. За допомогою алюмінієвого аксесуара можна закріпити пристрій на кронштейні. З одного боку DH-PFA111 має різьблення G1, а з іншого – міцні металеві фіксатори. Основна частина корпусу виконана в білому кольорі, що повторює забарвлення сумісного обладнання. 250-грамовий перехідник розрахований на 7-кілограмове навантаження. Він лише утримає фіксовану систему спостереження, а й розрахований її активну роботу з поворотами. Можлива експлуатація в спеку та морози. Матеріал не видозмінюється і не втрачає якостей навіть за сильного атмосферного впливу або потрапляння опадів.