Опис товару
Кронштейн DH-PFB303W-SG Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | PSDW81642S-A360-D425, PSDW8842S-A180-D425, IPC-PDBW8840-A180 |
| Навантаження | 7 кг |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розміри | 255 × 115 × 160 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴



