Опис товару
Кожух DH-PFH610A-H-POE Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Кожух |
| Обігрівач | Так |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DH-HAC-HF3231E, DH-IPC-HF81230E, DH-IPC-HF5431 /5231/81230E-E, DH-IPC-HF8231, DH-HAC-HF3805G та ін. |
| Живлення | PoE+ |
| Потужність споживання | 12Вт (без камери) |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | Внутрішня частина: 215x90x83, Ф60мм; Зовнішня частина: 404x164x132 мм |
| Вага | 3 |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴









