Опис товару
Комутаційний бокс DH-PFA140 Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Коробка розподільна |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | PFB300S, PFB604W, PFB604WA, PFB303W, HFW8242E-Z4FD-IRA-LED, HFW8242E-Z20FD-IRA-LED, HFW8242E-Z4FR-IR |
| Кріплення | M20 (G1/2") |
| Навантаження | 8 кг |
| Матеріал корпусу | Алюміній і SECC |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | 297x248x106 мм |
| Вага | 3200г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 780 ₴



