Опис товару
Кронштейн DH-PFB302S Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Кронштейн |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | Через адаптери PFA102, PFA103 |
| Кріплення | G 3/4" |
| Навантаження | 4 кг |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 0 ~ 90% RH |
| Розміри | 187x133x134 мм |
| Вага | 700г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴



