Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HDW1500TMQP-A Dahua 5Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Відношення сигнал/шум | 65 дБ |
| Кути огляду | Г:132°, В: 111°, Д: 58° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100,000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Керування підсвічуванням | авто/ручний |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП, 4МП, 1080р 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° 0- 360 °, нахил: 0 ° - 78 °, обертання: 0 ° - 360 ° |
| Відстань фокусування | 0.9 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Розпізнавання облич | 25 м |
| Живлення | 12В ±30% DC |
| Потужність споживання | 5.2 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розміри | φ122 × 99 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 205 ₴



