Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HDBW1500RP-Z Dahua 5Mp f=2.7-12mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Ідентифікація об'єкта | 6 - 19 м |
| Кути огляду | Г: 34°~107°, В: 19°~55°, Д: 39°~130° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | Ø14 |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП, 4МП, 1080р 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° - 355 °, нахил: 0 ° - 75°, оберт: 0 ° - 355° |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Виявлення об'єкта | 69 - 192 м |
| Спостереження за об'єктом | 27 - 76 м |
| Розпізнавання об'єкта | 13 - 38 м |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | –30°C - +60°C |
| Розміри | φ122 × 89 мм |
| Вага | 470 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴


