Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HDBW1400RP-Z Dahua 4Mp f=2.7-12mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Відношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Кути огляду | Г: 92°~29°, В: 49°~16° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.03 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F1.8 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1 / 100000с |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 4МП (2560x1440); 2МП (1920х1080p); 960H (960x576) |
| Частота кадрів (головний потік) | 4МП / 2МП - 25к / с, CVBS: PAL / NTSC |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 355 °; Нахил: 0 ° ~ 75 °; Обертання: 0 ° ~ 355 ° |
| Відстань фокусування | 800 мм |
| Виявлення об'єкта | 67 м |
| Спостереження за об'єктом | 27 м |
| Розпізнавання об'єкта | 13 м |
| Керування фокусом | моторизований |
| Живлення | DC 12В ± 30% |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -30°C - +60°C |
| Розміри | Ф122х89 мм |
| Вага | 470 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 375 ₴


