Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HDW2501TMQP-A Dahua 5Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Відношення сигнал/шум | 65 дБ |
| Кути огляду | Д: 132°; Г: 111°; В: 58° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Керування підсвічуванням | авто/ручний |
| Підтримка роздільної здатності | 5M (2880 × 1620); 4M (2560 × 1440); 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП ; 4MП ; 1080P 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0°–360°; нахил: 0°–78°; оберт: 0°–360° |
| Відстань фокусування | 0.9 м |
| Виявлення об'єкта | 63 м |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Розпізнавання об'єкта | 12 м |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Кількість потоків | 1 |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розміри | φ121.9 × 99.1 мм |
| Вага | 430 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 375 ₴



