Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HDW3200LP Dahua 2Mp f=2.1mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 3.5 м |
| Відношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Режим день/ніч | Електронний |
| Кути огляду | H: 132 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.1 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 3 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1 / 100000с |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920x1080) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080P (1-25 к / с) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 40 °; Нахил: 0 ° ~ 55 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Відстань фокусування | 500 мм |
| Виявлення об'єкта | 36 м |
| Спостереження за об'єктом | 14 м |
| Розпізнавання об'єкта | 7 м |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Живлення | DC 12В ± 25% |
| Потужність споживання | 1,9 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 71,6 х 60,9 х 45,9 мм |
| Вага | 90 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴


