Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HFW2241TUP-Z-A Dahua 2Mp f=2.7-13.5mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4 - 14 м |
| Кути огляду | Г:108°~30°, В:56°~17°, Д: 108°–30° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.7-13.5 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/25 –1/100,000 с |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Виявлення об'єкта | 44 - 144 м |
| Спостереження за об'єктом | 17 - 57 м |
| Розпізнавання об'єкта | 8 -28 м |
| WDR | 130 дБ |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Частота кадрів (додатковий потік) | 1080p 25 к/с |
| Живлення | 12 В DC |
| Потужність споживання | 9.4 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | –30°C - +60°C |
| Розміри | Ф91х244 мм |
| Вага | 790 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 220 ₴




