Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HFW1400DP Dahua 4Mp f=3.6mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Ідентифікація об'єкта | 6 м |
| Відношення сигнал/шум | більш 65дБ |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Ручний |
| Кути огляду | Д: 104°; Г: 87°; В: 47° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 2 |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 100,000 з |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 4M (2560 × 1440); 1080P (1920 × 1080); 960 H (960 × 576/960 × 480) |
| Частота кадрів (головний потік) | 4M, 1080P 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| HLC | Підтримує |
| Відстань фокусування | 1.1 м |
| Виявлення об'єкта | 64 м |
| Спостереження за об'єктом | 25 м |
| Розпізнавання об'єкта | 16м |
| Живлення | DC12В ± 30% |
| Потужність споживання | <5.5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C ~ + 60 ° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 242x91x91 мм |
| Вага | 590 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 772 ₴



