Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HFW2501TUP-A Dahua 5Mp f=3.6mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Кути огляду | Г: 109°, В: 92°, Д: 48° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 80 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 4 |
| Апертура | F1.6 |
| Швидкість затвора | 1/3 –1/100,000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Частота кадрів (головний потік) | 5MП, 4МП, 1080р 25 к/с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| HLC | Підтримує |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° - 90°, оберт: 0° -360° |
| Відстань фокусування | 1.6 м |
| Виявлення об'єкта | 80 м |
| Спостереження за об'єктом | 32 м |
| Розпізнавання об'єкта | 16 м |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | 8 зон маскування |
| Аудіоінтерфейси | Вбудований мікрофон |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | 10 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | –40°C - +60°C |
| Розміри | 244 × 91 × 91 мм |
| Вага | 770 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 230 ₴


