Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HUM3200GP Dahua 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Кути огляду | Г: 117 °; В: 63 °; Д: 135 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 1080p (1920 × 1080); 720p (1280 × 720); 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Частота кадрів (головний потік) | CVI: 1080p, 720p 25 к / с; 720p 50 к / с; AHD: 1080p, 720p 25 к / с; TVI: 1080p, 720p 25к / с, 720p |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Баланс білого | Авто, ручний |
| Виявлення об'єкта | 40 м |
| Спостереження за об'єктом | 16 м |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Налаштування зображення | 8 зон масок приватності |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 1.1 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Розміри | 68.4 × 35.7 × 35.7 мм |
| Вага | 70 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴



