Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HUM3201BP-B Dahua 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4,1 м |
| Відношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Режим день/ніч | ІК фільтр (ICR) |
| Кути огляду | H: 110 °; V: 59 °; D: 130 ° |
| Зовнішній вигляд | Кубічна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.004 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| BLC | Підтримує |
| Апертура | F2.5 |
| Швидкість затвора | 1/3 с-1 / 100.000с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1.3MП (1280x960), 1МП (1280x720), D1 (704x576), VGA (640x480), CIF (352x288) |
| Частота кадрів (головний потік) | TVI: 1080р - 25к / с; AHD: 1080р - 25к / с; CVI: 1080р - 25к / с; CVBS: PAL / NTSC |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | CVI / TVI / AHD / CVBS через один порт BNC |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Виявлення об'єкта | 41,4 м |
| Спостереження за об'єктом | 16,6 м |
| Розпізнавання об'єкта | 8,3 м |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски |
| Цифровий зум | 4x |
| Defog | Підтримує |
| Аудіоінтерфейси | 1вх |
| Живлення | DC 12В ± 30% |
| Потужність споживання | 2.11 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -30 ° C - + 60 ° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 43х36х29 мм |
| Вага | 40 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 475 ₴



