Опис товару
Відеокамера DH-HAC-LC1220TP-TH Dahua 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Відношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Режим день/ніч | Авто ІЧ фільтр (ICR) / вручну |
| Кути огляду | Г: 104° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 12 |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p (1-25 к / с), 720 р (1-25 / 50 к / с) |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Відстань фокусування | 600 мм |
| Виявлення об'єкта | 43 м |
| Спостереження за об'єктом | 17 м |
| Розпізнавання об'єкта | 9 м |
| Особливості IoT | Діапазон визначення температури: -40 ° C ~ + 60 ° C, точність ± 2 ° C, вологості: 10-95% (± 5%) |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 3.4 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | 171 х 85 х 75 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴


