Опис товару
Відеокамера DH-HAC-ME1200EP-LED Dahua 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Вручну |
| PIR-сенсор | 10 м |
| Кути огляду | Г: 112 °, В: 59 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/25 – 1/100,000 с |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080P, 720P 25 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| HLC | Підтримує |
| Виявлення об'єкта | 37 м |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Живлення | 12В DC ±30% |
| Потужність споживання | 4.3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | алюміній + пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 110 x 96 мм |
| Вага | 280г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴



