Опис товару
Відеокамера DH-HAC-ME1500EP-LED Dahua 5Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) / Вручну |
| PIR-сенсор | 10 м |
| Кути огляду | Г: 99 °, В: 72 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 100,000 з |
| Кріплення об'єктива | Фіксоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 2592x1944 |
| Частота кадрів (головний потік) | 20fps @ 5MP, 25 / 30fps @ 4MP, 25 / 30fps @ 1080P |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Баланс білого | Авто / Ручний |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-CVI вихід |
| Керування фокусом | N / A |
| Живлення | 12V DC ± 30% |
| Потужність споживання | <4.6W |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | алюміній + пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 110мм x 96.1мм |
| Вага | 280г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴



