Опис товару
Відеокамера DH-HAC-T1A21P Dahua 2Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 4 м |
| Відношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Кути огляду | Г: 103 ° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.04 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F1.85 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1МП (1280x720) |
| Частота кадрів (головний потік) | 1080p / 720p - 25к / с; 720 - 50к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Регулювання по осях | поворот: 0° ~ 360°;нахил: 0° ~ 78°;оберт: 0° ~ 360° |
| Відстань фокусування | 0.5 м |
| Виявлення об'єкта | 37 м |
| Спостереження за об'єктом | 15 м |
| Розпізнавання об'єкта | 8 м |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 2.3 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40° C - +60° C |
| Робоча вологість | ≤95% |
| Розміри | Ф85х69 мм |
| Вага | 90 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴


