Опис товару
Відеокамера DH-HAC-B2A21P Dahua 2Mp f=3.6mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Відношення сигнал/шум | > 65 дБ |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Кути огляду | Г: 93° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.04 Люкс |
| Фокусна відстань | 3.6 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F1.85 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1 / 100000с |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 2МП (1920x1080), 1МП (1280x720) |
| Частота кадрів (головний потік) | 2МП - 25 к / с, 720р 25-50 к/с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | 1-канал BNC - HDCVI високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається) |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Відстань фокусування | 0.8 м |
| Виявлення об'єкта | 51 м |
| Спостереження за об'єктом | 20 м |
| Розпізнавання об'єкта | 10 м |
| Живлення | DC 12В ± 30% |
| Потужність споживання | 2.7 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | 157х69x69 мм |
| Вага | 250 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴



