Опис товару
Відеокамера DH-HAC-B2A51P Dahua 5Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Ідентифікація об'єкта | 5 м |
| Режим день/ніч | Авто / Вручну |
| Кути огляду | Д: 125 °, Г: 106 °, В: 56 ° |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| BLC | Підтримує |
| DWDR | Підтримує |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/25 - 1 / 100000с |
| Кріплення об'єктива | Вбудоване |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 5МП (2880 × 1620), 4МП (2560 × 1440), 1080P (1920 × 1080), 960H (960 × 576/960 × 480) |
| Частота кадрів (головний потік) | 5МП, 4МП, 1080р - 25 к / с |
| Регулювання посилення (AGC) | Підтримує |
| Придушення шуму (DNR) | 2D-DNR |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | CVI / TVI / AHD / CVBS через порт BNC |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 90 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Відстань фокусування | 800 мм |
| Виявлення об'єкта | 56 м |
| Спостереження за об'єктом | 22 м |
| Розпізнавання об'єкта | 11 м |
| Живлення | DC 12В ± 30% |
| Потужність споживання | 3.7 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 ° C - + 60 ° C |
| Робоча вологість | <95% |
| Розміри | Ф70 х 158 мм |
| Вага | 240 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴


