Опис товару
Відеокамера DH-HAC-HDW1801MP Dahua 8Mp f=2.8mm
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | HDCVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Ідентифікація об'єкта | 8 м |
| Режим день/ніч | Авто (ICR) |
| Кути огляду | Г: 105°; В: 56°; Д: 125° |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.03 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| BLC | Підтримує |
| Кількість світлодіодів | 12 |
| Апертура | F2.0 |
| Швидкість затвора | 1/3-1/100 000 с |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Керування підсвічуванням | Авто / вручну |
| Підтримка роздільної здатності | 4K (3840 × x160); 5M (2592x1944); 4M (2560x1440); 960H (960x576 / 960x480) |
| Частота кадрів (головний потік) | CVI: 4K - 15к / с, 5МП - 20к / с, 4МП - 25к / с CVBS: PAL / NTSC; AHD: 4K - 15к / с, 5МП - 20к / с, |
| Регулювання посилення (AGC) | Автоматичний / Ручний |
| Придушення шуму (DNR) | 3D | 2D |
| Баланс білого | Авто / вручну |
| HLC | Підтримує |
| Відеоінтерфейси | Вибір відеовиходу CVI / TVI / AHD / CVBS через один порт BNC |
| Регулювання по осях | Поворот: 0 ° ~ 360 °; Нахил: 0 ° ~ 78 °; Обертання: 0 ° ~ 360 ° |
| Відстань фокусування | 1 м |
| Виявлення об'єкта | 75 м |
| Спостереження за об'єктом | 30 м |
| Розпізнавання об'єкта | 15 м |
| WDR | 120 дБ |
| Основні функції обробки | Дзеркальне відображення, приватні маски (8 зон) |
| Цифровий зум | 4x |
| Defog | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP67 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40°C - +60°C |
| Розміри | Ф93х80 мм |
| Вага | 300 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 655 ₴


